haber oku

Yaptıkları görev kutsaldır

admin ~ 26 Kasım 2017 ~ Bölge Haberleri, Genel, Haberler, Resim Galeri, Son Dakika, Tüm Manşetler ~ 483 Kez Görüntülendi. A- A+

Posof Belediye Başkanı Cahit Ulgar,Öğretmenler Günü nedeniyle yayınladığı mesajında;”Hem üzerine titrediğimiz evlatlarımız için hem de uğruna can verdiğimiz ülkemizin bekası için yaptıkları görev kutsaldır.” ifadelerini kullandı.
Başkanı Cahit Ulgar,Öğretmenler Günü nedeniyle yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Geleceğimiz açısından en önemli mesleklerin başında öğretmenlik gelmektedir. Hem üzerine titrediğimiz evlatlarımız için hem de uğruna can verdiğimiz ülkemizin bekası için yaptıkları görev kutsaldır. Donanımlı, ülkesine faydalı nesillerin yetişmesi için evlatlarımıza ilk şekli veren öğretmenlerimiz, bizler için çok değerlidir.Ülkemizin, güçlü ve itibarlı ülkelerden biri haline gelmesinde öğretmenlerimize büyük görevler düşmektedir. Milletimizin medeniyet yürüyüşünü de Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün “Yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır” sözünü esas alan öğretmenlerimizin azmi ve gayretiyle sürdürüyoruz. Bu düşünceler doğrultusunda, her iklim ve coğrafyada görevlerini özveriyle idame ettiren, yarınlarımızı aydınlatan öğretmenlerimize bu önemli günde saygılarımı bir kez daha sunuyor, Başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.”


Etiketler:

habere yorum yapın

Bir Cevap Yazın