haber oku

Posoflular İstanbul’da tek yürek oldu

admin ~ 29 Ekim 2017 ~ Bölge Haberleri, Genel, Haberler, Resim Galeri, Sağlık, Son Dakika, Tüm Manşetler ~ 594 Kez Görüntülendi. A- A+

Posoflular Sıla-ı Rahim için yerel yöneticileri sivil toplum kuruluşları ve işadamlarıyla Posof için bir araya geldiler.
Posof’un geleceğini ve yapılması gereken hizmetler için ortak bir fikir oluşturmak amacıyla eski İŞKUR müdürü Öztekin Kaşıkçı’nın davetlisi olarak Posoflular bir araya geldiler.
Toplantıya Posof’un Eski Kaymakamı Bitlis Güroymak Kaymakamı ve Belediye Başkanlığı görevini yürüten Ufuk Özen Alibeyoğlu ile Posof Belediye Başkanı Cahit Ulgar da sürpriz yaparak katıldılar.
Toplantıda selamlama konuşması yapan Bitlis Güroymak Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ufuk Özen Alibeyoğlu, hayatının en güzel günlerinden 2 yılını Posof’ta geçirdiğini söyledi.
Posof Belediye Başkanı Cahit Ulgar da, Posof’a emeği geçenlere teşekkür etti.
Başkan Cahit Ulgar Posofluların çok duyarlı ve sıcakkanlı insanlar olduğunu da dile getirdi. Programda gelecek nesile yapılacak hizmetler ile öğrenim bursları başta olmak üzere çok sayıda konularda istişare de bulundular.

Posof Kaymakamı Enver Yılmaz telefonla katılarak toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.
Toplantıda Ardahan Posoflular Dernek Başkanı Aydın Karadağ, Anadolu Yakası Posoflular Dernek Başkanı Yılmaz Şimşek, yeni göreve gelen Kocaeli Posoflular Dernek Başkanı Muhammer Eren , Bursa Ardahanlılar Federasyon Başkanı Zekai Aydın ve ismini sayamadığımız çok sayıda işadamı sivil toplum kuruluşu özel toplantıda yerlerini aldılar.


Etiketler:

habere yorum yapın

Bir Cevap Yazın